Skyfall : 007 James Bond (2012) Film indir


Yeni 007 filmi Skyfall ile karşınızdayız. Filmin bir kısmının İstanbul’da çekilmesi üzerine birçok haber kanalında günlerce konuşulduğunu biliyoruz. Buda bize daha çok heyecan kattı , hepimiz sabırsızlıkla bu filmi bekledik.( hepimizden kastım 007 severleri). Filmi ilk hafta sinemada izledim, tabiki aksiyon filmlerinin vazgeçilmezi hızlı giriş , yani full aksiyon,macera,kovalamaca kısmı ile baya bir etkilendim( bu kısım İstanbul’da geçiyor). Sonrasında film o kadar durgunlaştıki oldukça sıkıldım(tabiki spoiler vermeceğim). Bana göre vasat bir aksiyon filmi olmuş yada şöyle söyleyelim ; vasat bir aksiyon filminin başrolünde James Bond var. Filmin girişinde çok hoşuma giden bir müzik çalmıştı , sesinden hemen kimin olduğunu tanıtım ; o güçlü ses Adele‘ydi , güzel bir soundtrack olmuş. Yazının devamında o soundtrackı bulabiliceksiniz. Bazı internet sitelerinde en iyi bond filmi olarak yorumlar okudum , ama ben hiç öyle düşünmüyorum. Filmin 007 büyüsüne kapılıp gidenler hayal kırıklığına uğrayacaklardır , halen izlemediyseniz size şöyle bir önerim olucak ; filmi bir James Bond filmi olarak değilde başrolünde Daniel Crag oynuyor diye gidin , çünkü bu adam bu filmi hakkını tek başına vermiş. Oyunculuğunu ve 007 oluşuna hayranım.

MI6 ciddi bir saldırıya uğrar ve kurumun değerleri temelden sarsılır. M’e karşı sadakat testinden geçen ajan James Bond kişisel bedelleri ağır olsa da, tehdidi bulup her ne pahasına olursa olsun yok etmelidir. Zira MI6’yı ciddi riske sürükleyen isim Silva adında gözü kara, gizemli bir adamdır… Sinema tarihinin en uzun soluklu aksiyon film serisi olan gizli ajan 007 James Bond’un nefes kesen macerası bu sefer Türkiye, Çin ve İngiltere ekseninde geçiyor. Serinin 23. filmi olan Skyfall’da 2000′li yılların son Bond’u olarak Daniel Craig’i izlerken ünlü aktöre M rolünde seyircinin alıştığı üzere Judi Dench, Silva rolünde Javier Bardem, hukümet görevlisi Mallory olarak Ralph Fiennes, seksi Bond kadınları olarak ajan Eve rolünde Naomie Harris ve Severine rolünde Bérénice Marlohe eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda Sam Mendes’in oturduğu filmin Türkiye dışındaki diğer çekim mekanları arasındaysa Şangay, Londra ve İskoçya’nın kuzey bölgeleri yer alıyor.

Letitbit kullanarak indir - Unextfiles kullanarak indir

Türkçe altyazı indir

Film R3 sürüm ve türkçe altyazısı ek olarak sunulmuştur.

Google'dan gelenler :

Skyfall : 007 James Bond (2012) Film indir ile Benzer Yazılar:

24 Aralık 2012 Saat : 8:17

Skyfall : 007 James Bond (2012) Film indir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Türkçe Dublaj film indir , Divx indir , torrent indir , mkv indir , mp4 indir , tr dublaj indir , tek link indir Son Yazılar FriendFeed